Často kladené dotazy

  • 1. Vyplňte žádost o půjčku
  • 2. Rychlé schválení půjčky
  • 3. Peníze zašlene na účet
Kolik si můžu půjčit?
Půjčka nabízí svým klientům půjčky od 3 000 Kč do 50 000 Kč.
Co musím předložit při žádosti o půjčku?
Záleží na tom, o jakou půjčku žádáte. Půjčka pro zaměstnance – 2 doklady totožnosti, pracovní smlouva, výplatní páska z posledního měsíce, výpis z účtu s výplatou Půjčka pro živnostníky – 2 doklady totožnosti, živnostenský list, daňové přiznání za předchozí rok, vystavené faktury za poslední dva měsíce, výpis z účtu za poslední dva měsíce Půjčka pro seniory – 2 doklady totožnosti, doklad o výplatě důchodu za poslední měsíc
Jsem důchodce, mám šanci získat půjčku?
Ano. Jenom je třeba prokázat měsíční příjem vyšší než 10 tisíc korun.
Kde vaše společnost působí?
Půjčka nabízí své služby po celé České republice.
Jak si můžu o půjčku zažádat?
Stačí vyplnit jednoduchý online formulář u konkrétní půjčky, odeslat jej společnosti a vyčkat na její vyjádření.
Opravdu mi půjčíte do 30 minut?
Ano. Peníze obdržíte v hotovosti přímo u nás pobočce. Čeká vás jen sepsání smlouvy o půjčce, peníze jsou za pár minut vaše.
Dá se vaše půjčka vyřídit z domova bez osobní schůzky?
Ano, to není problém. Zašlete nám jen potřebné doklady (seznam zde: Živnostník, Zaměstnanec, Senior), a my k vám vyšleme kurýra se smlouvou k podepsání. Peníze budou na vašem účtu následující pracovní den. Rychle a diskrétně.
Platí se nějaké poplatky předem?
Ne, nic neplatíte. Nejsou účtovány poplatky za zřízení půjčky, ani za pouhé posouzení žádosti o půjčku.
Půjčíte mi, i pokud mám záznam v registru dlužníku?
Ano. Poskytujeme rychlé půjčky bez registru. Centrální registr dlužníků nás proto nezajímá. Důležité je jenom to, abyste nám doložili váš příjem podle požadavků v jednotlivých kategoriích (živnostník – zaměstanec – senior). Vaše minulá úvěrová historie nás nezajímá.
Půjčíte mi, i když je na mě uvalena exekuce?
Ne. Nesmí na vás být uvalena exekuce. Půjčku vám poskytneme až po splacení probíhající exekuce.
Jaká je doba splatnosti půjčky?
Doba splatnosti je 12 měsíc. Jestliže budete využívat půjčky opakovaně, pak je možné si dobu splatnosti prodloužit na 18 měsíců.
Budu platit za předčasné splacení?
Ne. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.
Jaké jsou možnosti splacení půjčky?
Nabízíme jich mnoho. Půjčku můžete splácet převodním příkazem nebo vkladem hotovosti na účet uvedený ve splátkovém kalendáři. Poskytujeme ale i možnost splácet poštovní poukázkou. Hotovost můžete přinést i k nám na pobočku.
Nemohu splatit půjčku včas. Co mám dělat?
Co nejdříve nás kontaktujte telefonicky. Pokusíme se nalézt společné řešení a můžeme např. odložit splácení půjčky na další měsíc nebo i déle bez sankcí. V případě vaší nečinnosti jsme oprávněni účtovat smluvní pokutu ve výši 0,5% z aktuální výše nesplacené jistiny za každý den prodlení. Dále jsme oprávněni při nereagovaní na naše upomínky a telefonáty, postoupit půjčku vymahací agentuře, která může v krajním případě vymáhat pohledávku exekucí. Musíme vás upozornit, že je také podepisována rozhodčí doložka, která je v případě neplnění povinností vyplývajících ze smlouvy o půjčce exekučním titulem.


Zažádat o nebankovní půjčku
Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Ferratum půjčka do 100 000Kč vám rychle pomůže vyřešit váš finanční problém. Neplatíte žádné poplatky za vyřízení ani vysoké úroky. Hodnocení půjčky 4.8/5 založeno na 5017 názorech klientů.
Více

Nejčastější dotazy

Kolik si můžu půjčit? Co musím předložit při žádosti o půjčku? Jsem důchodce, mám šanci získat půjčku? Kde vaše společnost působí? Jak si můžu o půjčku zažádat? Opravdu mi půjčíte do 30 minut? Dá se vaše půjčka vyřídit z domova bez osobní schůzky?

Více

Nebankovní půjčka

Chcete si opravdu rychle a spolehlivě půjčit bez zbytečného stresu? Naše půjčka vám umožní získat až 100.000Kč velice jednoduše a s nízkým úrokem. Neplaťte zbytečné poplatky za vyřízení půjčky nebo za vedení půjčky. Předčasné splacení naprosto zdarma.

Více
© PrvniPujcka.cz - poslední aktualizace 2016 - nebankovní půjčka